Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włącznik świateł z passata b5 do octavii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Włącznik świateł z passata b5 do octavii

    Widze ze niektórzy na tym forum poczuli sie juz na tyle pewnie że chcą doradzać nawet w sprawach sercowych , mało tego , wyciągają tak daleko idące wnioski jakby znali kogoś kupe lat a jego żone jeszcze lepiej :evil:

  • #2
    Włącznik świateł z passata b5 do octavii

    Koledzy pomóżcie,pada mi włacznik świateł w mojej octavii 1 2007r i mam pytanie czy taki z allegro podejdzie z passata b5 Link ?mój ma nr 3B0941531 C ,kolor podświetlania nie ma znaczenia,mam przednie przeciwmgłowe z przodu

    Komentarz


    • #3
      macin2, poszukaj innego, bo tutaj gość nie dość, że najpierw pomylił golfa IV z golfem V to jeszcze numer jest zły. Ten, który on podał to jest włącznik do O1 przed liftem, który wygląda tak: Włącznik świateł Skoda Octavia I do 2000r -oryginał - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

      Tu masz taki jak jest u Ciebie, co prawda używka a nie nowy, ale w podobnej cenie, więc ten pewnie jest ori.

      BTW, kupować u tego gościa nie polecam, bo robi jaja z wysyłką. Kupiłem u niego nadkola na przód i przez 3 dni nie było, to poprosiłem o nr przesyłki. Podał, na stronie siódemki nie było takiej przesyłki, poszedłem do oddziału, nie było przesyłki na moje nazwisko a potem facet przez 2 dni nie raczył odebrać telefonu. Zadzwoniłem z innego to powiedział, że nie miał tych nadkoli, ale już ma i dzisiaj wyśle, a w ramach rekompensaty jako gratis dorzuci mi choinkę zapachową Wunder-Baum i ciśnieniomierz do kół (oczywiście nie dorzucił) i potem jeszcze się burzył, że nie wystawiłem mu pozytywa. Sklepowi DILU-Online mówię zdecydowane NIE :evil:

      Tu jest dokładnie taki przełącznik jak Twój. Mam nadzieję, że pomogłem. Jeśli tak, to poproszę o "klik" :wink:
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        macin2, podejdzie bez problemu. Inna sprawa to jak napisal rafiki, zzakupy u tego sprzedawcy. Czas realizacji nie jest jego mocną stroną.

        >>>moja srebrna kombi strzała<<<

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X